מיזם אינטרנט חדש שמטרתו להפוך את הזמן הפנוי של האזרח הוותיק משלילי לחיובי עי אפליקציה חדשנים המאפשרת לטפל באתגרי היום יום של האדם המזדקן

author.DisplayName
StartUP, GrandAPP, תל אביב

GrandAPP - האתר לגיל השלישי

העליה בתוחלת החיים בעולם חושפת אתגרים רבים.

לאדם בגיל השלישי שיוצא לגמלאות יש בממוצע 20 שנות פנסיה. סביבתו של האדם המזדקן, המשפחתית ומערכתית, לא מספקת את הכלים להפוך את שנות הגמלה לחיים מלאי עניין והנאה. מחקרים רבים מוכיחים שפעילות, מעורבות וסיפוק,

מטרת המיזם היא לאפשר לאדם המזדקן להיות פעיל יותר, בעל הערכה עצמית גבוה,

ולהרגיש שייך ומשמעותי. בכך לתרום לאיכות חיים טובה ובריאה יותר לאדם המזדקן, למשפחתו ולסביבה.

האתר ישמש כפלטפורמה אינטרנטית נוחה, מותאמת וידידותית , שתסייע לאדם המזדקן וסביבתו שמתמודדים עם אתגרי הגיל, לקדם את בריאותם הנפשית והפיזית,ולשפר את איכות החיים שלהם ושל בני משפחותיהם ואת הקשר בניהם.

מיזם GrandAPP מביא את העולם הדיגיטלי כפלטפורמה נוחה, נגישה ומותאמת לבני הגיל השלישי לטלוויזיה בסלון הבית.

המיזם מאפשר לאדם בגיל השלישי לאמן ולשפר מגוון יכולות ומיישם גישת חיים מתקדמת וייחודית – Active Aging.

האתר לא יחליף את הפעילות היום יומית בבית ומחוצה לו אלא יוסיף, ימלא ויעזור בהתנהלות השוטפת של חיי האדם המזדקן בבית ומחוצה לו.

ע"י השימוש בפתרון GrandAPP האדם המזדקן יוכל לבנות ולשמור על סדר יום איכותי ומועיל, תוך שמירה על הבריאות הפיזית והנפשית ויעזור לחזק את הקשר עם בני המשפחה והחברים.

האתר ישמש כמועדון חברים וירטואלי הבנוי מחדרי פעילות שונים, בו יוכלו המשתמשים לפתח ולשמר יכולות קוגניציה וזיכרון, לשמור על קשר עם המשפחה והחברים, לדאוג לבריאותם, להעשיר ידע, לשחק ולהנות ממגוון פעילויות ואף למצוא תעסוקה ופעילות התנדבותית בקהילה.

מיזם GrandAPP שם לו למטרה להפוך את הזמן בו יושב המבוגר בסלון ביתו מול הטלוויזיה וצופה בחדשות ואקטואליה שמשפיעות לרעה על מצב הרוח, מפנאי השלילי לפנאי חיובי איכותי.

יניב אמינוף
יניב אמינוף
Powered by Eventact EMS