מיקסום הערך לארגון מחדשנות

author.DisplayName
כללי, נקסט ארה קונסלטינג בע"מ, ישראל

מטרה - בסדנה זו תוצג גישה סדורה למיקסום פוטנציאל ההצלחה של חדשנות במוצר/ שירות ולמינוף גישת החדשנות ליצירת חדשנות אמיתית, פורצת דרך ומבדלת בתהליכי הליבה של הארגון והתעשייה בה הוא פועל כך שמאמצי החדשנות יניבו בידול תחרותי, גידול במכירות, שיפור בשביעות רצון ונאנמנות לקוח ועלייה ברווחיות.

תיאור -

נושא ה"חדשנות" תופס מקום של כבוד במאמצי ארגונים ליצור יתרון תחרותי, פריצת דרך. לרוב מתמקדים בניסיון להביא חדשנות למוצר/ לשירות המוצע ללקוח ובמקרים רבים, חדשנות נתפסת גם כמעין "קסם", חלום שבא לידי הגשמה, המצאה יצירתית.. עד כמה שנפלא להצליח בכך, ההצלחות הן מעטות ותגובת המתחרים לא מאחרת להגיע. עובדות אלו לא צריכות לפגוע במאמצים, אבל אולי נכון לחפש חדשנות גם במקומות אחרים? מה לגבי חדשנות בתהליכים? מתי לאחרונה עשה הארגון פריצת דרך באופן בו מתכננים? מבצעים בקרה על הביצוע? בוחרים יוזמות שיפור? תהליכים אלו נותרו, ברוב המקרים, כמעט בדיוק כמו שהיו לפני שנים רבות. אם כולם עושים את אותם הדברים, למה שבאופן עקבי, מישהו יצליח לקבל תוצאות שונות?

בכדי למקסם את הערך שהארגון מפיק מהמאמצים והמשאבים המושקעים בחדשנות, תהליך הבחירה חייב לשפר משמעותית את סיכויי ההצלחה של החדשנות של המוצ/ השירות וחלק משמעותי ממאמצים אלו חייב להיות מופנה אל חדשנות בתהליכים. בכדי להשיג בידול, חייבים לעשות משהו אחרת מכולם, לחדש את השיטות והתהליכים בכדי להשיג פריצות דרך בביצועים. חדשנות בתהליכי הליבה יכולה ליצור פריצת דרך משמעותית וגם כזו שקשה מאוד להעתיק.

החברה המארגנת: ארטרא בע"מ, רחוב יגאל אלון 94 תל אביב 6109202 טלפון: 03-6384444, פקס: 6384455–03
iem@ortra.com מייל לשאלות

Powered by Eventact EMS